Aktualności - studia

Opiekunowie roczników

  • Bezpieczeństwo żywności

    I rok: Dr inż. Alicja Synowiec

    Katedra Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności,

    pokój C1040, bud. 32

    alicja_synowiec@sggw.edu.pl

    tel. (22) 593 76 59

    II rok: dr inż. Anna Kot

    Katedra Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności, pokój C1026, bud. 32

    anna_kot@sggw.edu.pl,

    tel. (22) 593 75 57

    III rok: dr inż. Anna Florowska

    Katedra Technologii i Oceny Żywności, pokój C2025, bud. 32

    anna_florowska@sggw.edu.pl

    tel. (22) 593 75 49

    IV rok: dr inż. Marta Ciecierska

    Katedra Technologii i Oceny Żywności, pokój 3/104, bud. 34

    marta_ciecierska@sggw.edu.pl

    Tel.: (22) 59 37 686

     

  • Technologia żywnosci i żywnienie człowieka

    Studia stacjonarne I stopień
    I rok: Dr hab. Emilia Janiszewska-Turak

    Katedra Inżynierii Żywności i Organizacji Produkcji,

    pokój 1055, bud. 32

    emilia_janiszewska_turak@sggw.edu.pl, tel. (22) 593 75 66

    II rok: dr hab. Joanna Bryś

    Katedra Chemii,

    pokój 099, bud. 23

    joanna_brys@sggw.edu.pl,

    tel. (22) 593 76 15

    III rok: dr. inż. Aleksandra Jedlińska

    Katedra Inżynierii Żywności i Organizacji Produkcji,

    pokój 1041, bud. 32

    aleksandra_jedlinska@sggw.edu.pl

    Tel.: (22) 59 37 564

    IV rok: dr hab. Dorota Derewiaka, prof. SGGW

    Katedra Technologii i Oceny Żywności

    Pokój: 3/104, bud. 34

    e-mail: dorota_derewiaka@sggw.edu.pl

    Tel.: (22) 59 376 85

    Studia Stacjonarne II stopień

    I rok: dr hab. Joanna Bryś

    Katedra Chemii,

    pokój 099, bud. 23

    joanna_brys@sggw.edu.pl,

    tel. (22) 593 76 15

    Studia niestacjonarne I stopień
    I rok: Dr inż. Monika Garbowska

    Katedra Technologii i Oceny Żywności,

    pokój C26, bud. 32

    monika_garbowska@sggw.edu.pl,

    tel. (22) 593 76 70

    II rok: dr inż. Katarzyna Sujka

    Katedra Technologii i Oceny Żywności,

    pokój: C 031, bud. 32

    e-mail: katarzyna_sujka@sggw.edu.pl

    Tel.: (22) 59 37 540

    Studia niestacjonarne II stopień

    I rok: Mgr inż. Iwona Szymańska

    Katedra Technologii i Oceny Żywności,

    pokój: C 44, bud. 32,

    iwona_szymanska@sggw.edu.pl,

    tel. (22) 593 75 33

    II rok: dr inż Katarzyna Sujka

    Katedra Technologii i Oceny Żywności,

    pokój: C 031, bud. 32

    e-mail: katarzyna_sujka@sggw.edu.pl

    Tel.: (22) 59 37 540

Karty charakterystyki odczynników chemicznych

Regulaminy studiów

  • Regulamin Studiów w SGGW (od 01 października 2013r.)

    Uchwała nr 57 – 2012/2013 Senatu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 25 marca 2013 roku : w sprawie zmian w Regulaminie Studiów w SGGW.

Organizacja roku akademickiego